ردکردن این

قالیشویی مجاز در اصفهان دارای چه ویژگی هایی است؟

قالیشویی مجاز در اصفهان دارای چه ویژگی هایی است؟

مشکل بسیار از مردم با نزدیک تر شدن به شروع سال جدید و عید نوروز، پیداکردن یک قالیشویی خوب و مجاز است. افزایش قیمت فرش ها موجب شده تا افراد با تلاش بیشتر از قالی های خود محافظت کنند. قالیشویی ها باید در وهله ی اول مجاز باشند تا بتوان به آن ها اعتماد کرد و حتی از ویژگی های دیگر نیز، باید برخوردار باشند. این مسئله باعث شده که خیلی از افراد به دنبال بهترین قالیشویی در اصفهان باشند. در این مطلب می خواهیم شما را با ویژگی های یک قالیشویی مجاز آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

به طور کلی یک قالیشویی مجاز بر اساس نظارتی که اتحادیه قالیشویان بر کار آن ها دارد، دارای ویژگی های مهمی است که به شرح هر یک از آن ها می پردازیم.

انواع فرش ها را شستشو می دهند

قالیشویی مجاز باید تخصص کافی در زمینه شستشوی انواع فرش ها را داشته باشند تا بتوان با اطمینان کامل هر نوع فرشی را به آن ها سپرد. با توجه به جنس و بافت فرش از روش های مناسب شستشو استفاده می کنند. بنابراین فرش هایی با حساسیت بالا مانند ابریشم و دستباف را به بهترین نحو شستشو داده و تمیز و سالم تحویل می دهند. متأسفانه، قالیشویی های غیرمجاز تمام فرش ها را به روش سنتی و منسوخ شده شستشو می دهند و همین کار باعث می شود که فرش ها از رنگ و رو افتاده و سریع تر فرسوده شوند.

از بهترین مواد شوینده استفاده می کنند

در قالیشویی های مجاز هر نوع فرش را با مواد شوینده مرغوب و درجه یک شستشو داده و لکه های آن را به طور کامل از بین می برند و از بابت شوینده ها هیچ گونه آسیبی به بافت آن وارد نمی شود. اما قالیشویی های غیرمجاز از ارزان ترین مواد شوینده برای شستشوی فرش استفاده می کنند تا هزینه های خود را به حداقل برساند.

به درب منزل تحویل می دهند

این قالیشویی ها باید مجهز به گرمخانه و تمامی دستگاه ها باشد و کلیه مراحل شستشو در همان محیط و زیر نظر افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. از دیگر ویژگی های آن ها می توان گفت که از درب منزل، فرش ها را تحویل گرفته و پس از شستشو آن ها را رول شده و کاور کشی شده دوباره درب منزل به شما تحویل می دهند. این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

دارای دفتر کار و سایت اختصاصی هستند

قالیشویی مجاز باید یک دفتر کار رسمی داشته باشد تا مشتری با خیال آسوده به آن ها اعتماد کند و در صورت نیاز برای پیگیری به آنجا مراجعه کنند. داشتن سایت نیز می تواند این امکان را به شما بدهد که هر مشتری تنها با گوشی همراه خود و بدون هیچ دردسری اقدام به ثبت سفارش کند. این ویژگی مورد استقبال کسانی است که مشغله کاری دارند و می خواهند در زمان خود صرفه جویی کنند.
قالیشویی حکیم یکی از بهترین قالیشویی مجاز در اصفهان است که با استفاده از کادر متخصص و مجرب در زمینه شستشوی فرش دستباف در اصفهان ، فرش ماشینی، فرش های خاص، مبل، موکت، رفوگری و غیره آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

آخرین مطالب