ردکردن این

بهترین قالیشویی در اصفهان

بهترین قالیشویی در اصفهان

بهترین قالیشویی در اصفهان، قالیشویی است که در آن، از مجهز ترین دستگاه ها، با کیفیت ترین شوینده ها و همچنین کادر مجرب و آموزش دیده ای استفاده شده که کار خود را بهترین نحو ممکن انجام می دهند. قالیشویی حکیم، برترین قالیشویی در اصفهان است که با در اختیار داشتن نیرویی کارآمد و دستگاه های پیشرفته و روز دنیا، از ابتدا تا به امروز همراه شما عزیزان است. همچنین، این قالیشویی، علاوه بر خدمات شستشو و مواردی از این قبیل، سرویس دهی و حمل و نقل مناسبی نیز دارد که بسیار مقرون به صرفه بوده و فرش را بدون کوچک ترین آسیب دیدگی، کاور و تحویل مشتری می دهد. از همین رو به شما همشهریان عزیز ساکن اصفهان پیشنهاد می کنیم با اطمینان کامل فرش، موکت و مبلمان خود را به قالیشویی حکیم در اصفهان سپرده و از انواع خدمات آن بهره مند شوید.

بهترین قالیشویی در اصفهان | قالیشویی حکیم

فرش از جمله محصول اصیل و ارزشمند ایرانی است که حاصل ذوق و هنر ایرانیان بوده و علاوه بر جلوه ای زیبا و خاص، نوعی گرما به خانه نیز می بخشد. از همین رو، لازم است برای افزایش دوام و ماندگاری این محصول ارزشمند، به بهترین نحو از آن نگهداری شود. یکی از راه های نگهداری از فرش، تمیز کردن و شست و شوی آن است که از قدیم تا به الان، یکی از سخت ترین بخش خانه داری است. در گذشته مردم معمولا بصورت سنتی و با استفاده از دست فرش خود را شستشو و تمیز می کردند که این عمل، کاری سخت و دشوار بوده و دوام و عمر فرش را نیز کاهش میداد، اما  به مرور زمان، برای راحتی  و صرفه جویی در مصرف آب شهری، مراکزی تحت عنوان قالیشویی روی کار آمدند که انجام این وظیفه ی چالش برانگیز را برعهده گرفتند. قالیشویی حکیم، بعنوان بهترین قالیشویی در اصفهان دایر شده است که علاوه بر شستشوی فرش، خدمات دیگری مانند رفو کردن، شستشو مبلمان، شستشوی موکت، رنگ برداری و غیره را نیز به مشتریان خود در سطح استان اصفهان ارائه می دهد.

عوامل مهم در قالیشویی حکیم

قالیشویی حکیم، شستشوی فرش را به گونه ای انجام می دهد که آسیبی به فرش وارد نشود. از همین رو، قبل از هرچیزی، عواملی مانند جنس نخ فرش، بافت و تراکم آن را مورد بررسی قرار می دهد که در ادامه ی مطلب، با این عوامل بیشتر آشنا می شویم.

جنس نخ فرش

یکی از عواملی که در کیفیت قالیشویی در اصفهان (قالیشویی حکیم) تاثیر بسزایی دارد، بررسی جنس نخ فرش قبل از شست و شو است، زیرا در صورتی که زمان شستشو، به جنس نخ فرش توجه نشود، ممکن است فرش کش آمده و آسیب ببیند. به طور کلی، جنس نخ فرش به دو دسته ی الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی تقسیم می شوند که الیاف طبیعی، شامل ابرشیم، پشم و پنبه بوده و الیاف مصنوعی نیز الیافی از قبیل نخ پلی استر و نخ نایلون می باشد.

بافت فرش

از جمله عوامل دیگری که قالیشویی حکیم، بهترین قالیشویی در اصفهان، به آن توجه ویژه ای می کند، بافت فرش است. بافت فرش، معمولا بر اساس دستی یا ماشینی بودن آن تعیین می شود. به این صورت که با توجه به دستی یا ماشینی بودن فرش، روش های مختلفی را جهت شست و شو در نظر گرفته و از مواد شوینده خاصی نیز استفاده می کنند.

تراکم فرش

از دیگر عوامل مهم و موثر درکیفیت قالیشویی حکیم، تراکم فرش است. به تعداد گره های موجود در هر متر مربع فرش، تراکم فرش گفته می شود. هر چقدر میزان تراکم فرش بیشتر باشد، عمل شستشوی آن نیز سخت تر است، از همین رو، قالیشویی حکیم، با در نظر گرفتن میزان تراکم فرش، از روش های مختلفی در شست و شو استفاده کرده  تا از این طریق آسیبی به بافت فرش وارد نشود.