ردکردن این

مبل شویی در اصفهان

مبل، از جمله وسایل پرکاربردی می باشد که امروزه در اکثر خانه ها وجود دارد و معمولا جهت نشستن، استراحت کردن و غیره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، مبلمان همانند فرش، به دلیل جذب آلودگی و لکه در آن،  لازم است هر چند وقت یک بار تمیز و شستشو شوند. از همین رو قالیشویی حکیم، با استفاده از مجهز ترین دستگاه ها و شوینده های مناسب در زمینه مبل شویی، آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان محترم استان اصفهان می باشد. مبل شویی حکیم، یکی از بهترین قالیشویی ها در اصفهان است که به طور حرفه ای، فرایند شستشو و خشک کردن انواع مختلف مبلمان خانگی از جمله مبل های راحتی، چرم، پارچه ای و همچنین مبلمان اداری مانند صندلی سینما، سالن همایش، هتل ها غیره را نیز انجام می دهد.

مبل شویی در اصفهان | قالیشویی حکیم

انواع خدمات مبل شویی حکیم در اصفهان

مبل شویی حکیم، بهترین مبل شویی در سطح استان اصفهان می باشد که علاوه خدمات قالیشویی، شستشوی موکت و مواردی از این قبیل، دارای بهترین متخصص در زمینه شستشو مبلمان در اصفهان بوده که می توانید بصورت 24 ساعته از انواع خدمات آن در این زمینه نیز بهره مند شوید. این خدمات شامل موارد زیر می باشند.

مراحل مبل شویی در اصفهان

مبل شویی حکیم، با در اختیار داشتن نیروی حرفه ای در این زمینه، انواع مختلف مبلمان را در چند مرحله شسته و تحویل مشتری می دهد. به این صورت که ابتدا مبل را گردگیری کرده و هرگونه گرد و غبار و آلودگی بر روی آن را از بین می برند. سپس، با توجه به جنس پارچه و میزان کثیفی آن، هر نوع لکه و آلودگی را با کمک دستگاه های مخصوص تمیز می کنند. در مرحله ی آخر نیز، مبل را وارد دستگاه های خشکشویی کرده تا تمامی کف و مایعات به جا مانده بر روی مبل، تمیز و خشک شود.

مزایای مبل شویی در اصفهان

  استفاده از خدمات مبل شویی حکیم، مزایای زیادی را برای مشتریان خود به همراه دارد. این مزایا عبارتند از:

قیمت مبل شویی در اصفهان

قیمت مبل شویی در اصفهان، به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای آن در نظر گرفت. عوامل مختلفی که در قیمت مبل شویی موثرند، میتوان به مواردی از قبیل نوع مبل (مبل راحتی یا استیل)، جنس پارچه آن (چرمی یا مخمل)، تعداد مبلمان، سختی لکه و نوع مواد شوینده مصرفی نیز اشاره کرد. از همین رو، میتوانید بصورت آنلاین یا حضوری، قبل از انجام هر گونه خدمتی، قیمت پیشنهادی و متناسب با نوع خدمات درخواستی خود را از کارشناسان متخصص در این زمینه دریافت کرده و از انواع خدمات با کیفیت مبل شویی حکیم در اصفهان نیز بهره مند شوید.