ردکردن این

قالیشویی مجاز در اصفهان

فرش از جمله محصولات اصیل و ارزشمندی است که حاصل ذوق و هنر ایرانیان بوده و نوعی جلوه و زیبایی خاصی را به خانه می بخشد؛ از همین رو لازم است برای نگهداری و ماندگاری بیشتر آن، یکسری نکاتی را رعایت کنیم. یکی از راه های نگهداری و مراقبت از فرش، شستشو و تمیز کردن آن است که باید به روش اصولی و با دقت فراوان انجام شود. شسشتوی فرش، همواره یکی از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی است که در گذشته به روش سنتی و با استفاده از دست انجام می شد. امروزه با توجه به آپارتمانی شدن اکثر خانه ها و مشغله های زیاد، امکان شستشوی فرش وجود ندارد؛ از همین رو مراکزی معتبر تحت عنوان قالیشویی روی کار آمدند که علاوه بر شستشوی فرش، خدمات دیگری از قبیل شستتن مبلمان، موکت، رفوگری، ترمیم ریشه غیره را نیز برعهده گرفتند. علاوه بر موارد ذکر شده، گاهی اوقات ممکن است از خود بپرسید کدام قالیشویی در انجام وظایف خود کیفیت بهتری دارد؟ از کجا بدانیم که یک قالیشویی مجاز است یا نه؟  همه ی اینها سوالاتی است که ممکن است به ذهن هر یک از ما خطور کند. از همین رو ما در این پست قصد داریم راه هایی را به شما نشان دهیم که به کمک آن میتوان قالیشویی مجاز را قالیشویی غیرمجاز تشخیص داد. پس تا انتهای پست، همراه ما باشید. 

قالیشویی حکیم، قالیشویی مجاز در اصفهان می باشد که با دراختیار داشتن ضمانت نامه رسمی سلامت و تحت نظر اتحادیه قالیشویان اصفهان، انواع خدمات، از قبیل شستشوی فرش، شستشوی موکت، مبل شویی و غیره را به همشهریان محترم استان اصفهان و اطراف آن ارائه می دهد. این قالیشویی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دستگاه های خشک کن قوی، انواع فرش، موکت، مبل و غیره را شسته و خشک می کند و با حمل و نقل مناسب و مقرون به صرفه، درب منزل تحویل مشتری می دهد.

عملیات ترمیم ریشه فرش در اصفهان

راه های تشخیص قالیشویی مجاز

امروزه بر اساس گزارش های پلیس و همچنین اتحادیه قالیشویی، شکایت های زیادی در مورد افرادی صورت گرفته که به قصد سودجویی و کلاهبرداری، اقدام به تبلیغات و پخش برگه هایی تحت عنوان قالیشویی کردند. این افراد، پس از دریافت هزینه های گزاف از مشتریان، فرش آنها را تحویل می گیرند و دیگر پس نخواهند داد و یا اینکه به روش های نامناسب فرش را شستشو میدهند. در این قسمت چند راهکار ساده وجود دارد که به کمک آن میتوانید به راحتی قالیشویی مجاز را از قالیشویی غیرمجاز تشخیص دهید.

بررسی مشخصات قالیشویی:

قبل از هرچیزی، لازم است مشخصات قالیشویی (نام، سال تاسیس، ادرس قالیشویی)، سابقه و سایت آن را بررسی کنید. قالیشویی های غیر مجاز معمولا از ارائه ی مشخصات خود به مشتری امتناع می کنند. برای این کار میتوانید، سایت اتحادیه قالیشویان شهر خود را بررسی کرده و با استفاده از لیستی که در سایت قرار دارد، قالیشویی مجاز و نزدیک به محل خود را نیز انتخاب کنید.

شستشوی فرش دست باف

سابقه و اعتبار قالیشویی:

یکی از مهم ترین نکات انتخاب یک قالیشویی مجاز و معتبر، این است که بررسی کنید که نظر مشتریان درمورد قالیشویی چه بوده و و آیا از آشنایان کسی بوده که از خدمات آن استفاده کند یا نه؟

عدم توجه به قیمت قالیشویی:

قیمت پایین یا بالا بودن قالیشویی، ملاکی برای خوب یا بد بودن آن نیست. برخی مواقع قالیشویی هایی که ارزان قیمت هستند، فرش را به روش نامناسب شستشو می دهند که ممکن است به آن آسیب وارد شده و یا به خوبی تمیز نشوند. از همین رو، قالیشویی حکیم، قالیشویی مجاز در اصفهان می باشد که فرش را با قیمت مناسب و مطابق معیار های خاصی که زیر نظر اتحادیه است، شسشتو میدهد و قیمت خود را کمتر یا بیشتر از نرخ اتحادیه تغییر نمی دهد.