ردکردن این

قالیشویی خانه اصفهان

میدانیم که فرش، یکی از سرمایه های ایرانی است که در طراحی ها و رنگ های متنوعی بافته و به کشور های مختلفی صادر می شود. علاوه بر این، امروزه، فرش در خانه هر ایرانی دیده می شود که جلوه زیبایی به خانه می بخشد و از ارزش بالایی برخوردار است، از همین رو لازم است در حفظ و نگهداری آن نیز کوشا باشیم. یکی از راه های نگهداری و ماندگاری فرش، تمیز کردن و دور نگهداشتن آن از هر گونه آلودگی می باشد. تمیز کردن و شست و شوی فرش، یکی از بزرگترین چالش برای خانواده های ایرانی است که در زمان های قدیم اغلب بصورت دستی و سنتی انجام می گرفت و کاری سخت و دشواری بود. اما به مرور زمان مراکزی تحت عنوان قالیشویی تاسیس شدند که علاوه بر شست و شوی فرش، خدمات دیگری مانند رفو کردن، انواع تعمیرات فرش و غیره را نیز بر عهده گرفتند. یکی از این مراکز، قالیشویی حکیم است. این قالیشویی، بهترین قالیشویی در اصفهان به خصوص محدوده خانه اصفهان می باشد که با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوزی روز دنیا، انواع مختلف خدمات از جمله شست و شوی فرش، شست و شوی موکت، مبل شویی، رفوگری، رنگ برداری، موگیری و غیره را به همشهریان عزیز ساکن اصفهان و محدوده خانه اصفهان ارائه می نماید.

قالیشویی خانه اصفهان | قالیشویی حکیم

یک قالیشویی خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

از آنجایی که میدانیم عمل شست و شوی فرش در قالیشویی بصورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می شود، لازم است دارای یکسری خصوصیات و ویژگی هایی باشد تا مانع از آسیب به فرش شده و بهترین عملکرد را داشته باشد. این ویژگی ها عبارتند از:

قالیشویی حکیم، قالیشویی با سابقه در اصفهان به خصوص محدوده خانه اصفهان، آماده ارائه خدمات ویژه به همشهریان خود می باشد. بنابراین درصورتی که ساکن محدوده خانه اصفهان می باشید، توصیه می کنیم جهت دسترسی آسان و سریع، فرش، موکت و مبلمان خود را به قالیشویی در خانه اصفهان بسپارید و از انواع خدمات آن نیز بهره مند شوید.

قالیشویی خانه اصفهان

علاوه بر موارد ذکر شده، قالیشویی حکیم واقع در محدوده خانه اصفهان، با در اختیار داشتن نیرویی کارآمد و سابقه ای نزدیک به دو دهه، انواع مختلف خدمات را در سرتاسر سطح اصفهان به ویژه خانه اصفهان ارائه می نماید. این مرکز، جهت دسترسی آسان و سریع ساکنین محدوده خانه اصفهان و اطراف آن دایر شده است که با داشتن فاکتور رسمی و ضمانت نامه سلامت میتوانید فرش، موکت، و انوع مبلمان خود را به ان بسپارید. علاوه بر این، در این مرکز، کلیه خدمات بصورت تخصصی و بر اساس نوع و جنس فرش انجام شده و از با کیفیت ترین شوینده ها جهت شست و شو استفاده می شود. قالیشویی خانه اصفهان، تمامی نواحی محدوده خانه اصفهان را پوشش می دهد که با ارائه سرویس دهی مناسب و محاسبه دقیق جزئیات، میتوانید نه تنها از خدمات ، بلکه از مزایای حمل و نقل مقرون به صرفه آن نیز بهره مند شوید.

خانه اصفهان کجاست؟

از جمله شهرک های اقماری اصفهان، محله خانه اصفهان می باشد که حدودا در قسمت شمال غربی استان واقع شده است. این محله در محدوده طرح زوج و فرد نبوده  و در مجاورت محله هایی مانند کوجان، امام خمینی، رزمندگان، بهرام آباد، گل محمدی، کاوه، مارچین و ملکشهر قرار گرفته است. علاوه بر این، از مکان ها و مراکز مهمی که در این محدوده قرار گرفته اند میتوان به مواردی از قبیل باغ بانوان، رستوران پسران حاتم، پارک گل محمدی، باغ نوش، پنج طبقه یا مجموعه گلها، استخر قصر موج، رستوران کدخدایی و غیره نیز اشاره کرد.