ردکردن این

قالیشویی دروازه تهران

فرش، از جمله محصولات ارزشمندی است که حاصل ذوق و هنر ایرانیان بوده و به کشور های زیادی نیز صادر می شود. همانطور که میدانیم، این محصولات، از سرمایه های ملی هستند که دارای انواع مختلفی مانند فرش دستباف و ماشینی بوده و نوعی جلوه و زیبایی خاصی را به خانه ها می بخشد. علاوه بر این، فرش مانند هر وسیله ی دیگری برای ماندگاری و دوام بیشتر، نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. یکی از راه های نگهداری و مراقبت از فرش، تمیز کردن و شستشوی آن است که در قدیم معمولا به روش سنتی و با استفاده از دست انجام می گرفته و یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها است. امروزه مراکزی تحت عنوان قالیشویی روی کار آمدند که کار شستشوی فرش را تا حد زیادی آسان کردند. این مراکز، با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و اتوماتیک، انواع مختلف فرش، موکت، مبل و غیره را شسته و و با حمل و نقل آسان تحویل مشتری می دهند. یکی از این مراکز، قالیشویی حکیم است. قالیشویی حکیم، برترین قالیشویی در سطح استان اصفهان به خصوص محدوده دروازه تهران می باشد که با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، انواع خدمات فرش، مبل شویی در اصفهان را به همشهریان محترم ساکن دروازه تهران ارائه می دهد.

روش های شست و شوی فرش در قالیشویی

امروزه، قالیشویی حکیم با استفاده از ماشین آلات مدرن و بررسی نوع فرش، از روش های مختلفی در شستشو و خشک کردن استفاده می کند. این روش ها عبارتند از:

روش سنتی:

اولین و قدیمی ترین روش شست و شوی فرش، روش سنتی است که با توجه به نوع فرش انجام می گیرد. در این روش، قالیشویی حکیم، همانند شستشوی فرش در خانه، فرش را گردگیری کرده و با مواد شوینده با کیفیت شست و شو میدهد؛ ولی هنگام خشک کردن، از دستگاه های خشک کنی استفاده می کند که فرش را سریع خشک و در زمان تعیین شده تحویل مشتری دهد.

روش نیمه اتوماتیک:

روش نیمه اتوماتیک شست و شوی فرش به این صورت است که هنگام شستشو، هم از اپراتور و هم از تجهیزات استفاده می شود. به طوری که پرسنل و اپراتور قالیشویی با استفاده از وسایلی مانند فرچه، شلاق زن و سایر تجهیزات، فرش را شستشو داده و همانند روش سنتی نیز آن را با دستگاه های خشک کن قوی خشک می کنند.

روش تمام اتوماتیک:

در روش تمام اتوماتیک، همانطور که از نامش پیداست، تمام مراحل شستشوی فرش بصورت اتوماتیک و توسط دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته انجام می گیرد. در این روش، هیچ نیروی انسانی در شستشو دخالت ندارد و تنها جهت نظارت بر روی دستگاه ها و جابجایی فرش به کار گرفته می شوند.

قالیشویی دروازه تهران

قالیشویی حکیم، یکی از بهترین قالیشویی در اصفهان می باشد که تمام نواحی محدوده دروازه تهران را پوشش داده و با در اختیار داشتن ضمانت نامه ی سلامت، تحت نظر اتحادیه قالیشویی اصفهان فعالیت می کند. علاوه بر این، یکی دیگر از مزایایی این قالیشویی این است که علاوه بر خدمات فرش از قبیل شستشوی فرش دستباف در اصفهان، رفوگری، ترمیم ریشه، مبل شویی و موکت شویی، دارای حمل و نقل مناسب و مقرون به صرفه ای نیز می باشد و فرش را بصورت کاور شده و بدون هیچگونه آسیبی درب منزل تحویل مشتری می دهد. از همین رو پیشنهاد می کنیم، درصورتی که ساکن دروازه تهران و نواحی اطراف آن هستید، با مراجعه به قالیشویی حکیم، از انواع خدمات ارزنده آن بهره مند شوید.

دروازه تهران کجاست؟

دروازه تهران یا میدان جمهوری، یکی از محله های قدیمی اصفهان می باشد که در غرب اصفهان واقع شده است. این میدان، در واقع یکی از میادین اصلی اصفهان می باشد که خیابان هایی از قبیل خیابان امام خمینی، خیابان خرم، خیابان رباط، خیابان فروغی و خیابان امام خمینی نیز به آن متصل می شود.