ردکردن این

قالیشویی عاشق آباد

امروزه در خانه ی هر ایرانی، فرش هایی در طرح ها و ابعاد مختلفی دیده می شود. این محصولات، از فرش های معمولی دستباف و ماشینی گرفته تا تابلو فرش و انواع پادری ها که نوعی جلوه و زیبایی خاصی را به خانه می بخشد. علاوه بر این، فرش، یکی از سرمایه های اصیل ایرانی می باشد که لازم است در نگهداری و مراقبت از آنها یکسری نکاتی را رعایت کنیم. یکی از راه های نگهداری  و جلوگیری از پوسیدگی فرش، شستشو و تمیز کردن آن از هر گونه لکه و کثیفی است. فرایند شست و شوی فرش، از قدیم معمولا در خانه ها و به روش سنتی انجام می گرفت. اما به مرور زمان، جهت آسان و سریع تر شدن کارها، مراکزی  تحت عنوان قالیشویی روی کار آمدند که بصورت حرفه ای، فرایند شست و شو و رفو کردن فرش را بر عهده گرفتند. قالیشویی حکیم، بهترین قالیشویی در اصفهان می باشد که با کادر مجرب و پیشرفته ترین دستگاه ها، فرش شما را به بهترین نحو ممکن شسته و تحویل می دهد. همچنین، در این مقاله قصد داریم شما را با قالیشویی عاشق آباد و انواع خدمات آن بیشتر آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

یک قالیشویی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک قالیشویی خوب، برای اینکه بهترین عملکرد را در خدمات فرش داشته باشد، لازم است یکسری ویژگی ها و نکاتی را از قبیل موارد زیر نیز رعایت کند که عبارتند از:

خدمات قالیشویی حکیم

قالیشویی حکیم، با استفاده از کادر مجرب و پیشرفته ترین دستگاه ها، علاوه بر شست و شوی فرش، سایر خدماتی از قبیل مبل شویی در اصفهان، شستن موکت، رفوگری، موگیری فرش، ترمیم ریشه، لگه گیری، رنگ برداری و غیره را به مشتریان عزیز ارائه می نماید. علاوه بر این، حمل و نقل و سرویس دهی در این مرکز با جزئیات دقیق محاسبه می شود که میتوانید علاوه بر خدمات با کیفیت آن، از مزایای حمل و نقل مقرون به صرفه و مناسبی نیز برخوردار شوید.

قالیشویی عاشق آباد

علاوه بر موارد ذکر شده، قالیشویی حکیم، با داشتن کادر آموزش دیده و سابقه ای نزدیک به دو دهه، انواع خدمات قالیشویی را در سرتاسر اصفهان به خصوص محدوده عاشق آباد ارائه می کند. قالیشویی عاشق آباد، جهت رفاه و دسترسی آسان همشهریان ساکن محله عاشق آباد دایر شده است که با در اختیار داشتن ضمانت نامه کتبی، میتوانید با اطمینان و رضایت کامل، انواع مختلف فرش، مبلمان، موکت و غیره را نیز به آن بسپارید. علاوه بر این، این مرکز تمامی نواحی محدوده عاشق آباد را پوشش داده و با استفاده از مواد شوینده های با کیفیت، به شست و شوی انواع مختلف فرش و مبلمان نیز می پردازد. بنابراین، درصورتی که ساکن محدوده عاشق آباد هستید، با دسترسی سریع، میتوانید فرش، موکت و مبلمان خود را به قالیشویی در محله عاشق آباد سپرده و از انواع خدمات آن بهره مند شوید.

عاشق آباد کجاست؟

عاشق آباد، یکی از محله های قدیمی در استان اصفهان است که در قسمت شمال غربی این استان واقع شده است. این محله، در مجاورت محله های شهرک کوثر می باشد که از جنوب، به خیابان عاشق آباد و خیابان شهدا نیز محدود شده است. علاوه بر این، از مکان های مهمی که در این محله قرار دارند میتوان به کتابخانه عمومی و کودک و نوجوان حضرت ولیعصر نیز اشاره کرد.