ردکردن این

قالیشویی امام خمینی

قالیشویی امام خمینی

قالیشویی حکیم، با سابقه ای نزدیک به دو دهه و داشتن پرسنل مجرب در این حیطه، انواع مختلف خدمات را در سرتاسر اصفهان ارائه می دهد.، این قالیشویی دارای چند شعبه در سطح اصفهان می باشد که یکی از شعبه های آن واقع در خیابان امام خمینی  است. قالیشویی خیابان امام خمینی، جهت رفاه و دسترسی آسان همشهریان محترمی که ساکن محدوده خیابان امام خمینی هستند تاسیس شده که در تمامی روز های هفته همراه با مجهز ترین دستگاه ها، فعالیت می کند. این قالیشویی، دارای ضمانت نامه کتبی شست و شو می باشد که از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده در شستن انواع مختلف فرش از جمله فرش دستباف، فرش ماشینی، فرش ابریشمی و شست و شوی انواع فرش فانتزی استفاده کرده و مشتری با رضایت کامل و صد در صدی فرش خود را تحویل می گیرد. بنابراین، در صورتی که ساکن محدوده امام خمینی هستید، میتوانید با مراجعه به قالیشویی حکیم شعبه ی امام خمینی، از خدمات ویژه ی این مرکز بهره مند شوید.

قایشویی خیابان امام خمینی | قالیشویی حکیم

امروزه در خانه ی هر ایرانی فرش های مختلفی با طراحی ها و رنگ های متنوعی دیده می شود که جلوه و زیبایی خاصی به خانه می بخشد . فرش، نوعی سرمایه ایرانی است که در انواع ماشینی و دستباف تولید و به کشور های مختلفی صادر می شود. از همین رو لازم است یکسری نکاتی را در حفظ و نگهداری آن نیز رعایت کنیم. علاوه بر این، یکی از راه های نگهداری از فرش، شست و شو و دور نگهداشتن آن از هرگونه آلودگی و ناپاکی می باشد. شست و شوی فرش، از قدیم در خانه ها انجام می گرفت که به تدریج مراکز قالیشویی روی کار آمدند و امروزه بصورت تخصصی، فرایند شست و شو و رفو کردن فرش را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. قالیشویی حکیم، بهترین قالیشویی در اصفهان است که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با با کیفیت ترین قالیشویی، یعنی قالیشویی حکیم شعبه خیابان امام خمینی و انواع خدمات آن آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

ویژگی های یک قالیشویی خوب چیست؟

در قالیشویی، عمل شست و شوی فرش معمولا بصورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می شود، از همین رو لازم است فرش به بهترین نحو ممکن و بدون وارد شدن کوچکترین آسیبی شسته شود. علاوه بر این، یک قالیشویی خوب، برای اینکه بهترین عملکرد را داشته باشد، لازم است دارای یکسری ویزگی هایی از قبیل موارد زیر نیز باشد که عبارتند از:

خدمات قالیشویی حکیم

گفتیم که، قالیشویی حکیم، با در اختیار داشتن نیروی مجرب و آموزش دیده، جهت رفاه حال مشتریان، انواع  مختلف خدمات ازجمله قالیشویی امام خمینی، مبل شویی در اصفهان، شست و شوی موکت، رفوگری فرش، لکه گیری و رنگ برداری، موگیری فرش و…را  به مشتریان عزیز ارائه می نماید. علاوه بر این، نرخ سرویس دهی در این مرکز، با دقت بالا و با جزئیات دقیق تعیین شده که میتوانید در کنار خدمات با کیفیت، از مزایای سرویس دهی و حمل و نقل مناسبی نیز برخوردار شوید.

خیابان امام خمینی کجاست؟

خیابان امام خمینی، که در گذشته با عنوان خیابان انوشیروان نیز شناخته میشد، در منطقه دو اصفهان واقع شده، در این خیابان مراکز مهمی از جمله مرکز فوق تخصصی کلیه حضرت ابوالفضل، بازار مبل اصفهان، بورس بازار خرید و فروش ماشین و جمعه بازار ماشین وجود دارد. همچنین، مناطقی از جمله شاپور، پارک قلمستان، محله های شهیدان کاظمی (کوجان)، خانه اصفهان، لیمجیر، بابوکان، رهنان، فردوان، شهرک کوثر و دهنو، همگی در محدوده امام خمینی هستند. علاوه بر این، خیابان امام خمینی، به بزرگراه خرازی، اتوبان خرم، اتوبان تهران، ردانی پور و دانشگاه صنعتی اصفهان متصل شده که بزرگترین پل غیر همسطح استان اصفهان نیز در این محدوده قرار گرفته است.