ردکردن این

قالیشویی سه راه سیمین

قالیشویی سه راه سیمین (خیابان سیمین)

قالیشویی حکیم در سه راه سیمین، با داشتن ضمانت نامه کتبی و استفاده از دستگاه های جدید و پیشرفته، بدنبال کسب رضایت مشتریان خود می باشد. از همین رو این مرکز در سه راه سیمین دایر شده تا همشهریان ساکن این محدوده، جهت رفاه بیشتر و دسترسی آسان تر ، از انواع خدمات با کیفیت آن بهره مند شوند. قالیشویی سه راه سیمین، در تمام روز های هفته و بدون تعطیلی به فعالیت خود ادامه می دهد و نه تنها سه راه سیمین، بلکه خیابان های مجاور آن را مانند خیابان وحید، کشاورزی، شهرک ولیعصر، شهرک امیریه، خیابان ارتش، خیابان سهروردی، محله فرح آباد، خیابان مفتح، باغ فردوس، خیابان فرهنگ، خیابان باغ دریاچه، خیابان رودکی و بلوار جانبازان را نیز پوشش می دهد. بنابراین، در صورتی که ساکن محدوده سه راه سیمین و نواحی مجاور آن هستید، میتوانید با دسترسی سریع و آسان، انواع فرش، موکت و مبلمان خود را به قالیشویی حکیم در سه راه سیمین سپرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

قالیشویی سه راه سیمین | قالیشویی حکیم

امروزه در خانه هر ایرانی، فرش هایی در طرح و رنگ های متنوع دیده می شود که نوعی جلوه و ظاهری زیبا را به خانه می بخشد. فرش از جمله سرمایه ارزشمند و اصیل ایرانی می باشد که به کشور های دیگر صادر شده و نمایانگر ذوق و هنر ایرانیان است، از همین رو لازم است جهت ماندگاری و نگهداری از آن نکاتی را رعایت کنیم. یکی از راه های محافظت از فرش، تمیز نگهداشتن و دور کردن آن از هر گونه آلودگی و ناپاکی است. شست و شو و تمیز کردن فرش، از قدیم الایام، یکی از بزرگترین چالش ها برای خانواده ها بود که معمولا به روش دستی و سنتی انجام می گرفت، اما به مرور زمان، مراکزی تحت عنوان قالیشویی روی کار آمدند که کار شستشو را راحت کرده و علاوه بر شست و شوی فرش، خدماتی دیگر از جمله رفو کردن آن، مبل شویی در اصفهان، موکت و غیره را برعهده گرفتند. قالیشویی حکیم، یکی از بهترین قالیشویی های مجاز و زیر نظر اتحادیه قالیشویی در اصفهان می باشد که بعنوان واحدی مستقل و متخصص، انواع خدمات با کیفیت مانند شست و شوی انواع مختلف فرش مانند فرش های ماشینی، فرش های دستباف، گلیم، موکت و همچنین خدمات رفوگری، ترمیم سوختگی و پارگی فرش را به همشهریان عزیز اصفهان به خصوص ساکنین محدوده سه راه سیمین ارائه می دهد.

یک قالیشویی معتبر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک قالیشویی با سابقه در اصفهان، برای اینکه بتواند با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند، لازم است یکسری ویژگی هایی را داشته باشد که عبارتند از:

انواع خدمات قالیشویی حکیم

قالیشویی حکیم در سه راه سیمین، با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده، نه تنها شست وشوی فرش، بلکه خدمات دیگری مانند شستن مبلمان، رفوگری، لکه گیری، شست و شوی انواع موکت و غیره را به مشتریان عزیز ساکن محدوده سه راه سیمین ارائه می دهد. علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای این قالیشویی، حمل و نقل و سرویس دهی مناسب آن است که بصورت دقیق انجام می شود. از همین رو میتوانید به راحتی و بدون کمترین دردسر، فرش، موکت و مبلمان خود را به آن بسپارید.
قالیشویی خیابان سیمین | قالیشویی حکیم

سه راه سیمین کجاست؟

تقاطع سه راه سیمین، در شهر اصفهان و خیابان سهروردی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی، در نزدیکی مراکزی مانند کافه رستوران ژوان، پمپ بنزین فرقدانی، داروخانه شبانه روزی سلامت، شیرینی فروشی روناک و همچنین پاساژ اسماعیلی قرار گرفته است.