ردکردن این

آیا مبلمان در زمان مبل شویی آسیب می بینند؟

مبل شویی | قالیشویی حکیم

با توجه به اینکه، مبلمان مدام در حال استفاده شدن هستند و برای جذب آلودگی، پتانسیل زیادی دارند؛ بنابراین پس از مدتی لازم است که برای تمیز شدن آن ها به مبل شویی مراجعه کنیم. برای شستشوی مبلمان روش های متفاوتی وجود دارد و هر یک از آن ها دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند. از آنجایی که مبلمان از ارکان مهم و قیمتی منازل محسوب می شوند و چنانچه آسیبی به آن ها وارد شود، هزینه های بالایی برای تعمیر و یا جایگزین کردن آن ها در پی خواهد داشت. همین مسائل باعث می شود که در شستشوی مبلمان نهایت دقت را داشته باشیم. در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه مبلمان با شستشو دچار آسیب می شوند. پس با ما همراه باشید.

دلایل مختلفی برای آسیب دیدن مبل در هنگام شستشو وجود دارد؛ به همین علت اولاً باید با توجه ویژه ای از آن ها مراقبت کرد و دوماً از افراد متخصص برای شستشو کمک گرفت. مهم ترین دلایل آسیب دیدن مبل در زمان شستشو عبارت است از:

عدم استفاده از شوینده های مناسب

در حال حاضر برای شستشوی انواع مبلمان، فرش ها به ویژه فرش های ابریشمی، موکت و غیره از شویند هایی با قدرت اسیدی و بازی مختلف استفاده می شود و هر کدام می توانند از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشند. نوع بافت و پارچه مبلمان به گونه ای است که می توانند در برابر مواد شوینده، واکنش های متفاوتی داشته باشند. در صورت استفاده از مواد شوینده نامناسب، ممکن است مبلمان دچار تغییر رنگ، سوختگی، آسیب دیدن و… شوند. در نتیجه قبل از استفاده از شوینده ها، بهتر است از ویژگی های آن ها مطلع باشیم. فرش های دستباف به دلیل اینکه بافت آن، از ظرافت خاصی برخوردار است، حتماً باید با مواد استاندارد و با کیفیت شسته شوند؛ در غیر اینصورت کدر شده و خیلی زود پوسیده خواهند شد. بنابراین، اصولی ترین روش شستشوی این نوع فرش ها، کمک گرفتن از بهترین قالیشویی فرش دستباف در اصفهان است.

شستشوی مبل توسط افراد ناکارآمد

ممکن است در نگاه اول بگویید که شستشوی مبلمان کار راحتی است، اما حقیقت چیز دیگری است و این کار نیاز به افراد حرفه ای و متخصص دارد. کسی که می خواهد عملیات شستشوی مبلمان را انجام دهد باید اطلاعات کافی در زمینه کار با دستگاه ها و مشخصات مواد شوینده شیمیایی داشته باشد و حتی قبل از شستشو، باید به تست کردن اثرات شوینده ها بپردازد. از آنجایی که شستشوی مبلمان، اهمیت بسیار زیادی دارد؛ در نتیجه بهترین راه برای خراب نشدن مبل ها، مراجعه به قالیشویی ارزان اصفهان است.

استفاده از دستگاه غیر استاندارد

از رایج ترین دستگاه ها برای شستشوی انواع مبلمان می توان به دستگاه های بخارشوی، دستگاه های مبل شویی و.. اشاره کرد. قبل از آنکه از وسیله ای برای شستشوی مبل استفاده شود، حتماً باید به صورت دقیق، سلامت کامل آن ها بررسی شود. استفاده از دستگاه های مختلف نیاز به مهارت کافی دارد و افراد تازه وارد که سررشته ای با این وسیله ها ندارند، ممکن است به مبلمان شما آسیب وارد کند. به طور کلی، استفاده از دستگاه های معیوب می تواند به مبلمان خسارت جبران ناپذیری وارد کند.
خوشبختانه امروزه شرکت های قالیشویی خدمات ویژه ای مانند مبل شویی را به مشتریان خود ارائه می دهند. قالیشویی حکیم نیز از این قاعده مستثنی نیست و با همکاری افراد متخصص و کارآمد و با استفاده از دستگاه های استاندارد و مدرن و همچنین بهترین مواد شوینده، عملیات مبل شویی در اصفهان را برای سال جدید و با ارزان ترین قیمت شستشوی مبلمان انجام می دهد. هدف ما رضایت شما همشهریان عزیز است.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

آخرین مطالب